צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הקונספט

 
 
 
המוקפד, האלגנטי והמיוחד - על כל אלה תקבלו מענה באריא, ארנת האירועים היחידה בארץ!

הקמנו את המקום על מנת לספק מענה מלא עבורכם, הזוגות המאורסים, שיודעים בדיוק מה הם רוצים, שמחפשים את המקום המושלם לחתונתם ולא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר.
 

ARYA - בין עיר הבירה לעיר הלבנה

 
אריא היא המקום שבו משתלבים להם בהרמוניה קדושתה של ירושלים והאורבניות האנרגטית של תל אביב. השילוב הייחודי מקנה לאירוע שלכם אווירה מחשמלת, המביאה את רמות ההתרגשות לשיאים חדשים.

אנו שמחים, מתרגשים וגאים להביא את הבשורה בתחום האירועים: בפאתי שוהם, במיקום נהדר בין תל אביב לירושלים ובסמיכות לנמל התעופה ולכל הכבישים הראשיים של הארץ, ממוקם לו קומפלקס יוצא דופן. מתחם ARYA נפרש על פני 15 דונם, וכלל 2 היכלים מרהיבים המעוטרים בתחרת בטון, ובצמוד אליהם – 2 גני אמפי עם תעלת מים מפוארת המשתפלת בשביליהם.
 

השמיים הם הגבול

 
מבחינת הצוות שלנו כל אירוע עומד בפני עצמו, ובכל אירוע עלינו לחשוב מחוץ לקופסה, לפרוץ גבולות ולתת דרור לדמיוננו, על מנת להעניק לאירוע שלכם את הטאץ' המיוחד והקסם, שיאפשר לנו להגשים ולממש את רצונותיכם לשביעות רצונכם ומעבר לכך.

הרכבנו אנסמבל של נותני שירות מקצועיים ומנוסים, מהמובילים בארץ, הכולל גם שף בעל מוניטין בינלאומי, אשר עומד לרשותכם. יחד הם פועלים בשיתוף פעולה ומתוך מחויבות להפוך את האירוע שלכם לערב מרגש שייזכר לעד.

את אריא הקמנו אך ורק בשבילכם ולמענכם. כל מה שנשאר לכם זה רק להגיע.